ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΩΝ ΤΟΥ Β΄ ΚΥΚΛΟΥ ΣΤΟ 3ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Την Παρασκευή, 26 Ιανουρίου 2024, οι εκπαιδευόμενοι του Β΄ Κύκλου επισκέφτηκαν, με πρωτοβουλία της Συμβούλου Σταδιοδρομίας του Σχολείου μας κ. Εύας Πατσιαδά και με τη υποστήριξη του Μαθηματικού μας κ. Θανάση Στράντζαλου, το 3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Αγίων Αναργύρων.

Η υποδοχή, η ξενάγηση και η ενημέρωση για τις απαιτήσεις, τις δυνατότητες, τις ειδικότητες και τις προοπτικές σπουδής στο ΕΠΑΛ από την Διευθύντρια κ. Θεοδώρα Κουλινού και τους Καθηγητές του Επαγγελματικού Λυκείου άφησαν τους εκπαιδευόμενούς μας με τις καλύτερες εντυπώσεις. Το κίνητρο για συνέχιση της εκπαιδευτικής τους ανάπτυξης και πέραν του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας είναι ήδη ισχυρό.

Θερμές ευχαριστίες στη Διεύθυνση και το Εκπαιδευτικό Προσωπικό του 3ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Αγίων Αναργύρων.